Novinky

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

msv 2017 logo

Děkujeme za Vaši návštěvu 59. Mezinárodního strojírenského veletrhu!

Videoprezentace společnosti

Chcete si udělat celkový obrázek o naší společnosti? Připravili jsme pro vás videoprezentaci s ukázkami všech hlavních výrobních procesů od soustružení a vysekávání plechů až po expedici hotových výrobků.

Čti více ...

Nové video stroje AirSpeed 450

Rýhovačka,perforovačka,děrovačka AirSpeed 450V červnu jsme na veletrhu DRUPA představili náš dosud nejlepší výrobek - rýhovací, perforovací a děrovací stroj AirSpeed 450. Prohlédněte si naše nové prezentační video!

Čti více ...

Nový ruční stroj KG 320

Staple Folder KG 320Předtím než v červnu představíme velkou novinku - stroj AirSpeed 450 - uvádíme na trh malý, ale šikovný ruční strojek KG 320. Rýhovací, perforovací a výsekový stroj KG 320 je zcela originální kombinací 3 užitečných funkcí.

Čti více ...

Děrovací nástroj Euro výsek pro GPM 450 Speed

Děrovací nástroj Eurovýsek pro GPM 450 SpeedPokračujeme ve vývoji nástrojů pro rýhovací, perforovací a děrovací stroj GPM 450 Speed. Nyní uvádíme na trh děrovací nástroj pro tvorbu eurovýseku. Více informací naleznete na této stránce.

Nové svařovací zařízení

Kemppi FastMig Pulse 450

Na podzim 2015 jsme zakoupili nové svařovací zařízení od finské firmy Kemppi Oy - FastMIG Pulse 450 a Kempact RA 323R. Více informací o nových technologiích naleznete v kapitole Svařování.

Čti více ...

GPM 450 Speed - děrovací nástroje

Děrovací nástroje pro GPM 450 SpeedPočátkem listopadu jsme uvedli na trh v pořadí již 5. děrovací nástroj pro GPM 450 Speed. Tentokrát se jedná o výsek pro drátěnouvu vazbu 2:1 s velikostí otvoru 4 x 4 mm. Seznam všech dostupných nástrojů naleznete v dolní části tabulky Parametry. Vývoj dalších nástrojů pokračuje...

Čti více ...