Podzim v Cyklosu aneb jak se poprat s 2. vlnou

Podzim v Cyklosu aneb jak se poprat s 2. vlnou

Vážení zákazníci,

v létě jsme na tomto místě psali toto: "přestože je COVID-19 stále velmi přítomný, jsme přesvědčeni, že jsme překonali nejhorší fázi pandemie". Jak vidno, naše přesvědčení, stejně jako přesvědčení většiny národa se ukázalo být mylným. Druhá vlna je tu a všichni přemýšlí, co bude dál. Z ekonomického pohledu to v Cyklosu zatím nevypadá na opakování tristního období duben - červen. Věříme, že alespoň z pohledu obchodu bude podzim přece jen o něco veselejší, nicméně, jak se v létě ukázalo, věštění není na místě.

Aktuálně výroba i expedice jedou na 100%, vše za interních bezpečnostních pravidel vyhlášených již v březnu tohoto roku.

Vzhledem k rozšíření viru ve společnosti očekáváme, že se koronavirus objeví i v naší firmě. Interně jsme provoz nastavili tak, aby v případě nákazy nebyl ohrožen chod žádného oddělení a plynulost průchodu zakázky firmou byla co nejméně narušena. Aktuálně nezbývá než k celé záležitosti přistoupit maximálně zodpovědně jak na úrovni každého z nás, tak na úrovni firmy, pokračovat v činnosti dle klasického sloganu "Doufej v nejlepší, připrav se na nejhorší." a těšit se na dobu, až se budeme moci znovu volně nadechnout.

Přejeme pevné zdraví i nervy
Tým zaměstnanců Cyklos

Jdi zpět