Podzim v Cyklosu aneb jak se poprat s 2. vlnou

Podzim v Cyklosu aneb jak se poprat s 2. vlnou

Vážení zákazníci,

v létě jsme na tomto místě psali toto: "přestože je COVID-19 stále velmi přítomný, jsme přesvědčeni, že jsme překonali nejhorší fázi pandemie". Jak vidno, naše přesvědčení, stejně jako přesvědčení většiny národa se ukázalo být mylným. Druhá vlna je tu a všichni přemýšlí, co bude dál. Z ekonomického pohledu to v Cyklosu zatím nevypadá na opakování tristního období duben - červen. Věříme, že alespoň z pohledu obchodu bude podzim přece jen o něco veselejší, nicméně, jak se v létě ukázalo, věštění není na místě.

Aktuálně výroba i expedice jedou na 100%, vše za níže uvedených interních bezpečnostních pravidel vyhlášených v březnu 2019.

Výčet hlavních interních opatření:

- pohyb osob v areálu je možný pouze v ochranných rouškách
- omezení osobních schůzek
- na všech pracovištích instalována dezinfekce rukou
- větší míra práce z domova pro kancelářské pozice
- uzavření závodní jídelny, stravování na pracovištích
- na klíčových pracovištích jsou zaměstnanci rozděleny na 2 skupiny a střídají se tak, aby se vzájemně nepotkávali
- pravidelné kontroly zdravotního stavu pracovníků, znemožnění práce zaměstancům s příznaky respiračních onemocnění

K dnešnímu dni (12.10.2020) ve firmě neevidujeme jediný případ nákazy virem COVID-19, nicméně vzhledem k rozšíření viru ve společnosti očekáváme, že tato situace nastane. Interně jsme provoz nastavili tak, aby v případě nákazy nebyl ohrožen chod žádného oddělení a nebyla narušena plynulost průchodu zakázky firmou. Aktuálně nezbývá než pokračovat dle klasického sloganu "Doufej v nejlepší, připrav se na nejhorší." a těšit se na dobu, až se budeme moci znovu volně nadechnout.

Pevné zdraví i nervy a barevný podzim na čerstvém vzduchu přeje

Tým zaměstnanců Cyklos

Jdi zpět