Polygrafické stroje

Kde objednat?

Cyklos Choltice v.d.
Cukrovarská 104
533 61 Choltice

T: 466 099 025
M: 606 615 124
E:

nebo u našeho partnera:

PALA, s.r.o.
autorizovaný prodej a servis
Vintrovna 199/9
664 41 Popůvky

T: 547 228 224
E: obchod@pala.cz

V této kategorii si můžete prohlédnout kompletní sortiment polygrafických strojů Cyklos s různými funkcemi. Polygrafické stroje vyrábíme přímo v České republice již více než 90 let. Ke spokojeným klientům, kteří naše polygrafické stroje používají, patří mnoho firem, zejména pak grafická studia, tiskárny, kopírovací centra, výrobci reklamních předmětů a další.

 

Sortiment polygrafických strojů Cyklos

Pro lepší přehlednost jsme pro vás naše polygrafické stroje roztřídili do několika podkategorií:

Proč si vybrat Cyklos?

Polygrafické stroje vyrábíme na základě dlouholetých zkušeností a neustále se snažíme jednotlivé modely modernizovat a přizpůsobovat aktuálním trendům v oblasti polygrafie. Polygrafické stroje dodáváme také zahraničním klientům. Rádi vám poradíme s výběrem vybavení pro vaše podnikání a po konzultaci doporučíme nejvýhodnější a nejefektivnější řešení na základě vašich požadavků a očekávání.

Mám zájem o polygrafické stroje Cyklos

Jsme rádi, že jste se rozhodli právě pro nás. V případě zájmu o konkrétní polygrafický stroj prosím vyplňte poptávkový formulář nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky .

Rádi se s vámi setkáme osobně přímo na naší provozovně v Cholticích.

Naše další činnost

Kromě výroby polygrafických strojů se zabýváme také

zakázkovou kovovýrobou, konkrétně CNC obráběním, zpracováním plechů, svařováním, povrchovými úpravami a dalšími pracemi. Pokud vás zajímá zakázková kovovýroba Cyklos, navštivte prosím kategorii Zakázková kovovýroba.

 

Reference

"Na firmě Cyklos a jejich lidech oceňuji nejen kvalitní práci, ale také snahu o vyhledávání a řešení problémů v tiskařské praxi. Svoje stroje před uvedením do výroby testují s vybranými partnery, konzultují výsledky a poznatky přenášejí zpět do vývoje. Tato zpětná vazba je na funkčnosti strojů firmy Cyklos vidět. Máme tu čest, že mezi vybrané testovací partnery patříme i my. Nemusíme se za to stydět: stroje od firmy Cyklos patří svojí spolehlivostí a výkonem mezi špičku."

Jiří Winter, majitel Studio Winter s.r.o.

"Děkuji za vstřícný postoj obchodního oddělení při seznámení se stroji firmy Cyklos a následnou rychlou realizaci dodávky včetně zaškolení obsluhy vybraného zařízení přímo v naší firmě. Stroj funguje stále zcela bez závad a při jakémkoli dotazu ohledně obsluhy a nastavení nám vyšli pracovníci firmy Cyklos vždy ochotně vstříc a to i mimo běžnou pracovní dobu."

Bohumír Kráčmar, majitel MK Print Tachov

"Velice si vážíme ochoty při výběru nového stroje. Vše nám bylo do detailu vysvětleno a ukázáno na showroomu. Dodání proběhlo rychle a technik nás zaškolil přímo u nás ve firmě. Také oceňujeme telefonní komunikaci, při problémech s nastavením stroje."

Richard Špaček, jednatel Fedia a.s.

"Od společnosti Cyklos máme již 3 zařízení a uvažujeme o dalším. Cyklos je pro mě zárukou kvality, ochoty a výborného servisu. Stroje jsou spolehlivé, jednoduché a případné závady řešíme „na počkání“."

Richard Šmíd, jednatel Polypress s.r.o.

"S firmou Cyklos spolupracujeme už řadu let. Jejich stroje nám v naší výrobě dobře slouží a postupně se dovybavujeme dalšími. Co ocěňujeme nejvíce je přístup lidí z Cyklosu k servisu. Funguje rychle a spolehlivě a to je velmi dobrý důvod pro další spolupráci."

Robert Stein, jednatel PRINT 09 s.r.o.

"Stroj (GPM 450 Speed + TriFold 360) je spolehlivý a plní kvalitně všechny deklarované funkce. Servisní technik byl potřeba pouze jednou v počátcích. Přijel ihned a velmi vstřicně a ochotně provedl vyměnu dílu a pečlivě nás znovu proškolil v obsluze stroje."

Vlastimil Bartoš, majitel Grantis s.r.o.

"Po pěti letech práce na strojích od Cyklosu (CFM 700 + Airspeed 450) nelze stoje hodnotit jinak než výborně. Z našeho pohledu snad jen škoda, že jsme se pro tuto sestavu nerozhodli dříve. Dnes je to pro nás nepostradatelná součást strojové výroby. Stroj se zdá být nezničitelný a jeho jednoduchost slibuje ještě mnohaletou službu."

Vladimír Šebek, jednatel OPUS v.d.i.

"Výsekové lisy CYKLOS využíváme více jak pět let, jsme s nimi velice spokojeni. Zařízení jsou bezporuchová, jednoduchá a bezpečná na obsluhu. Pokud jsme potřebovali urychlené dodání zařízení, firma CYKLOS nám vyšla maximálně vstříc."

Petr Galatík, majitel a jednatel G3 s.r.o.

"U firmy Cyklos jsme nakupovali několik strojů a jsme velmi spokojeni s jejich kvalitou a vysokou přidanou hodnotou ve výrobě. Kladně hodnotíme rovněž zákaznický servis a velmi promptní řešení reklamací a oprav."

Jakub Klimeš, jednatel tisknisi s.r.o.